Robert College MUN

0

Robert Koleji’nde Model UN eğitimi verilır; bu eğitim, öğrencilerin gerçek dünya becerileri kazanmalarını, liderlik vasıflarını güçlendirmelerini ve önde gelen üniversitelere kabul edilmelerini sağlar. Bu oturumlar sırasında öğrencilerimiz eğlenceli ve ilginç anlar yaşadılar.
Bu 5 gün içinde bir çok şey paylaştılar, bu yüzden de ayrılık esnasında birbirlerine hoşçakal demeleri çok zor ve üzücüydü.

Sosyal etkinlikler kesinlikle harikaydı!

Eğer bir meydan okuma, sahne değişimi arıyorsanız, şüphesiz ki İngilizcenizi pratiğe dökmek ve yabancı dilde toplantılara katılmak için biz size bunu değerlendirmeniz öneriyoruz.

Robert Koleji Model UN (RCIMUN) etkinliğine katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyoruz!!

 

 

Robert College teaches Model UN which enables students to gain real world skills, learn about global issues, enhance their leadership, and get accepted into great universities.Our students  shared very funny and interesting moments during the sessions. They shared so much in 5 days that it was really tough and sad to say goodbye and leave.

The social events were definitely amazing !!

Without any doubt, we will recommend to anyone looking for challenge, change of scene, English practising and foreign meetings to take the plunge !

Congratulations to all DSC_0114 DSC_0147 DSC_0161our students who’ve participated in Robert College Model UN (RCIMUN)!!

Share.

About Author

Leave A Reply